Foot Care/Pielęgnacja Stóp

ŚRODKI DO PIELĘGNACJI STÓP

Kosmetyki z serii No 36 delikatnie pielęgnują stopy, wzmacniając bariery ochronne naskórka. Skutecznie nawilżają, regenerują oraz wygładzają skórę. Posiadają także właściwości przeciwzapalne, kojące i relaksujące.

B-0005
ODŚWIEŻAJĄCY DEZODORANT DO STÓP
Talk, szałwia lekarska i olejek miętowy. 150 ml. Chroni skórę stóp przed podrażnieniami i otarciami, a także zmniejsza potliwość oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Codzienne stosowanie dezodorantu sprawi, że skóra stóp stanie się gładka, sucha i przyjemna w dotyku. Zawarty w preparacie olejek miętowy chłodzi i relaksuje stopy, zapewniając uczucie komfortu i świeżości.

B-0004
KREM NA PĘKAJĄCE PIĘTY
Alatonina, kwas salicylowy, D-pentenol i olejek miętowy 75 ml.
Zawarte w kremie składniki skutecznie likwidują suchość i szorstkość skóry oraz pomagają zlikwidować bolesne i nieestetyczne pęknięcia na piętach. Regularne stosowanie kremu zapobiega zrogowaceniu i powstawaniu uszkodzeń naskórka. Skóra stóp staje się elastyczna i gładka.

B-0001
PEELING ZŁUSZCZAJĄCY DO STÓP
Naturalny pumeks, kwasy owocowe AHA i lanolina. 75 ml + 25 ml gratis.
Przeznaczony jest do usuwania zalegających, martwych komórek naskórka. Zawarty w kosmetyku naturalny pumeks pomaga likwidować zrogowacenia i zgrubienia naskórka na stopach. Kwasy owocowe AHA przyspieszają naturalne procesy regeneracji skóry. Dzięki zawartej lanolinie skóra staje się gładka i elastyczna. Regularne stosowanie kosmetyku co najmniej raz w tygodniu skutecznie zapobiega powstawaniu bolesnego i nieestetycznego pękania naskórka np. na piętach.

B-0003
INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY BALSAM DO STÓP
Kwasy owocowe AHA, szałwia lekarska i alantoina. 100 ml. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry stóp. Poprawia strukturę naskórka, zmniejsza objawy zrogowacenia. Zawarte w balsamie składniki intensywnie nawilżają, zmiękczają i wygładzają skórę stóp. Codzienne używanie balsamu likwiduje suchość i szorstkość skóry. .

B-0002
DEZODORUJĄCO – ANTYPERSPIRACYJNY ŻEL DO STÓP
Ekstrakt z szałwi, gliceryna i pantenol. 100 ml.Skutecznie likwiduje nadmierną potliwość stóp oraz nieprzyjemny zapach. Regularne stosowanie kosmetyku zapobiega powstawaniu odparzeń. Dzięki zawartej szałwi oraz glicerynie skóra stóp szybko się regeneruje. Stopy stają się jedwabiście gładkie. Podczas stosowania żel szybko wysycha nie dając uczucia tłustości.